centrum świadomości

Opinie

“Danusia jest fantastyczną terapeutką.

Wsparcie które daje, pozwala pójść bardzo głęboko w spotkaniu z samym sobą. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi terapeutami.

Danusia należy do tych którym ufam najbardziej. Dziękuję za naszą pracę”

W. J. / Polska

“Polecam z serca pracę z Danusią.

Po ustawieniu u Niej, moje życie zawodowe wyszło z impasu po wielu latach stania w miejscu. Następnego dnia po ustawieniu zrobiłam krok, na który czekałam kilka lat.
Doskonała intuicja i wgląd w istotę sprawy.
Danusia jest cierpliwa, obecna, zaangażowana. Ma niesamowitą zdolność zobaczenia tego, „o co tu chodzi”.
Polecam!”

Anna B. / Polska

“Bardzo rekomenduję Danutę.

Danuta została mi polecona, gdy przechodziłam bardzo trudny moment rozstania i zakończenia osobistej relacji.

Przed rozpoczęciem terapii czułam się wyczerpana i zagubiona. Nie byłam w stanie jeść, ani przestać płakać. Byłam fizycznie i psychicznie wycieńczona.

Zaledwie po dwóch sesjach u Danuty, poczułam różnicę. Poczułam się znacznie spokojniejsza i zaczęłam jeść! Dzięki niej, uświadomiłam sobie też głębsze aspekty problemu. Zastosowane techniki, wskazówki i ćwiczenia pozwoliły mi doświadczyć emocji, które trzymałam zagrzebane przez tak długi czas. Dałam sobie prawo, by poczuć się lepiej, lżej i spokojniej.

Danuta jest miła, pełna spokoju i szacunku. Polecam sesje z Danuta każdemu, kto potrzebuje odnaleźć w sobie spokój oraz zdolność do zaakceptowania i pokochania siebie.”

Elodie / Gran Canaria

“Z przyjemnością piszę tę opinię, dotyczącą Danuty i jej usług terapeutycznych. Jestem wdzięczna, że los pozwolił nam się spotkać, gdyż Danuta pomogła mi na wiele sposobów. Jest profesjonalna i uważna, a ponadto w czasie tego procesu terapeutycznego, stała się moim przyjacielem.

Wcześniej miałam okazję doświadczyć pracy z innym terapeutą Psychobiologii subkomórkowej i Stanów Szczytowych i wiem, że praca w tym nurcie potrafi być bardzo skuteczna. Jestem jednak pod wrażeniem Procesu Cichego Umysłu, przeprowadzonego przez Danutę. Poziom jej dokładności, wiedzy i doświadczenia przyniósł ogromne rezultaty.

To było niezwykłe, obserwować zmiany pojawiające się podczas terapii niemal od razu, a potem ich dalsze pogłębianie się. Zauważyłam też zmiany w zachowaniu innych osób wobec mnie, co było bezpośrednim rezultatem terapii i moich interakcji z nimi.

Największe wrażenie wywarło na mnie jednak, przeprowadzone przez Danutę ustawienie pokoleniowe. To niezwykły i unikalny proces dla mnie. Pomógł mi lepiej zrozumieć to, kim jestem, skąd pochodzę i w jaki sposób mogę teraz lepiej odnosić się do ludzi.

Bardzo polecam Danutę, jako osobę, profesjonalistkę, terapeutkę. Jest wyjątkowa w tym, co robi. To doświadczenie, które prawdziwie zmieniło moje życie.”

Jola Kinga Rose / USA

Danusia… cóż za niezwykle ciepła i serdeczna osoba. Nasze drogi zeszły się niby „przypadkiem” a od pierwszego spotkania poczułam się bezpiecznie, jakbym znała ją od lat. Otwarte serce, brak osądzania, wyrozumiałość i poczucie zaufania to wszystko sprawiło, że uwielbiam pracować z Danusia. Jej ogromna wiedza, spokój i niesamowite techniki, które działają za każdym razem pomogły mi zarządzać nieprzyjemnymi emocjami, przez co stałam się jeszcze bardziej świadoma siebie i spokojniejsza wewnętrznie. Danusia za każdym razem otacza mnie opieką nie tylko podczas sesji, ale i pomiędzy nimi. Zawsze czuję, że jest ona w pełni oddana temu co robi, patrzy na człowieka z miłością i otwartością. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę rozwijać się przy tak wspaniałej osobie i otrzymywać profesjonalne wsparcie w niełatwych dla mnie momentach.

Dziękuję.”

Basia Drozdowska / Polska

Sesje z Danutą były dla mnie bardzo ważne. Jest to metoda pracy, która wymaga zaangażowania i otwartości na przeżycie głębokich emocji. Proces ten ma działanie uwalniające i głęboko oczyszczające. Można fizycznie poczuć, jak duży spada z człowieka ciężar. Zmiany zachodzą na poziomie psychicznym i fizycznym: ciało jest dużo bardziej odprężone i uspokojone. Po niektórych sesjach czułam, że otwiera mi się nowa perspektywa na odczuwanie i przeżywanie życia. Bardzo polecam pracę nad sobą w taki sposób. Danusiu – dziękuję.”

Marzena, psychologist and integrative psychotherapist / UK

Długa moja droga do terapeuty. Od 10 lat praktykuję sama i w grupie medytację i świadomy oddech. Poznałam wielu wspaniałych nauczycieli i wszyscy oni mi pomogli. Nie mogłam jednak dojść do sedna moich problemów. Danusię poznałam niby przypadkiem, w moim domu i coś pozwoliło mi jej zaufać. W trakcie pierwszej sesji wyszły sprawy, których nie mogłam odkryć przez 10 lat. Nawet teraz jestem wzruszona. Danusia ma prawdziwy dar słuchania ludzi i jest w stanie usłyszeć to, co na prawdę jest dla ciebie ważne. Mam wrażenie, że po raz pierwszy w życiu, ktoś na prawdę mnie słucha. Nie umiem wyrazić, jakie to piękne uczucie dla mnie. Czekam już na następne sesje.

Gosia H / Hiszpania, Teneryfa

Piszę tę opinię aby jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować Danusi Czarny wspaniałej terapeutce. Kiedy trafiłam na terapię byłam w trudnej sytuacji i nie potrafiłam podjąć w życiu koniecznych zmian. Dzięki terapii zmienia się moje myślenie, bez którego nie rozwinęłabym siebie i relacji w związku. Cały czas pracuję nad sobą kierując się ćwiczeniami których nauczyłam się na terapii.

Chcę polecić terapię pod Danusi kierownictwem każdej osobie dla której uważność na pacjenta,kompetencja, cierpliwość i wrażliwość to ważne cechy. Bardzo gorąco polecam i życzę wszystkiego dobrego”


Dorota / UK

Znam Danusię od ponad dwóch lat. W tym czasie przeprowadziła ze mną mnóstwo sesji, zarówno w ramach naszego szkolenia, jak i poza nim. Sesje zawsze prowadzi bardzo profesjonalnie, posługuje się przy tym intuicją, którą ma niezwykle silnie rozwiniętą.
Oba te czynniki dają kapitalne efekty i przekładają się na realne zmiany w mojej rzeczywistości. Danusia jest w trakcie sesji uosobieniem spokoju, zawsze uważna i w pełni obecna, czujnie wychwytuje niuanse i śledzi rozgrywki i uniki mojego umysłu, których sama bym się nie dopatrzyła.

Zawsze miałam poczucie bycia dobrze zaopiekowaną. Imponujący jest też zakres wiedzy i umiejętności, jaki ma Danusia do dyspozycji, pochodzący z bardzo różnych, często odległych od siebie dziedzin i modalności. Jej pasja dotycząca rozwoju osobistego, zarówno własnego, jak i klientów jest bardzo inspirująca.

Ciekawy Człowiek i świetny terapeuta.”

Anna / Wyspy Kanaryjskie