Danusia… cóż za niezwykle ciepła i serdeczna osoba. Nasze drogi zeszły się niby „przypadkiem” a od pierwszego spotkania poczułam się bezpiecznie, jakbym znała ją od lat. Otwarte serce, brak osądzania, wyrozumiałość i poczucie zaufania to wszystko sprawiło, że uwielbiam pracować z Danusia. Jej ogromna wiedza, spokój i niesamowite techniki, które działają za każdym razem pomogły mi zarządzać nieprzyjemnymi emocjami, przez co stałam się jeszcze bardziej świadoma siebie i spokojniejsza wewnętrznie. Danusia za każdym razem otacza mnie opieką nie tylko podczas sesji, ale i pomiędzy nimi. Zawsze czuję, że jest ona w pełni oddana temu co robi, patrzy na człowieka z miłością i otwartością. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę rozwijać się przy tak wspaniałej osobie i otrzymywać profesjonalne wsparcie w niełatwych dla mnie momentach.

Dziękuję.”

Basia Drozdowska / Polska

Sesje z Danutą były dla mnie bardzo ważne. Jest to metoda pracy, która wymaga zaangażowania i otwartości na przeżycie głębokich emocji. Proces ten ma działanie uwalniające i głęboko oczyszczające. Można fizycznie poczuć, jak duży spada z człowieka ciężar. Zmiany zachodzą na poziomie psychicznym i fizycznym: ciało jest dużo bardziej odprężone i uspokojone. Po niektórych sesjach czułam, że otwiera mi się nowa perspektywa na odczuwanie i przeżywanie życia. Bardzo polecam pracę nad sobą w taki sposób. Danusiu – dziękuję.”

Marzena, psychologist and integrative psychotherapist / UK

Długa moja droga do terapeuty. Od 10 lat praktykuję sama i w grupie medytację i świadomy oddech. Poznałam wielu wspaniałych nauczycieli i wszyscy oni mi pomogli. Nie mogłam jednak dojść do sedna moich problemów. Danusię poznałam niby przypadkiem, w moim domu i coś pozwoliło mi jej zaufać. W trakcie pierwszej sesji wyszły sprawy, których nie mogłam odkryć przez 10 lat. Nawet teraz jestem wzruszona. Danusia ma prawdziwy dar słuchania ludzi i jest w stanie usłyszeć to, co na prawdę jest dla ciebie ważne. Mam wrażenie, że po raz pierwszy w życiu, ktoś na prawdę mnie słucha. Nie umiem wyrazić, jakie to piękne uczucie dla mnie. Czekam już na następne sesje.

Gosia H / Hiszpania, Teneryfa

Piszę tę opinię aby jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować Danusi Czarny wspaniałej terapeutce. Kiedy trafiłam na terapię byłam w trudnej sytuacji i nie potrafiłam podjąć w życiu koniecznych zmian. Dzięki terapii zmienia się moje myślenie, bez którego nie rozwinęłabym siebie i relacji w związku. Cały czas pracuję nad sobą kierując się ćwiczeniami których nauczyłam się na terapii.

Chcę polecić terapię pod Danusi kierownictwem każdej osobie dla której uważność na pacjenta,kompetencja, cierpliwość i wrażliwość to ważne cechy. Bardzo gorąco polecam i życzę wszystkiego dobrego”


Dorota / UK

Znam Danusię od ponad dwóch lat. W tym czasie przeprowadziła ze mną mnóstwo sesji, zarówno w ramach naszego szkolenia, jak i poza nim. Sesje zawsze prowadzi bardzo profesjonalnie, posługuje się przy tym intuicją, którą ma niezwykle silnie rozwiniętą.
Oba te czynniki dają kapitalne efekty i przekładają się na realne zmiany w mojej rzeczywistości. Danusia jest w trakcie sesji uosobieniem spokoju, zawsze uważna i w pełni obecna, czujnie wychwytuje niuanse i śledzi rozgrywki i uniki mojego umysłu, których sama bym się nie dopatrzyła.

Zawsze miałam poczucie bycia dobrze zaopiekowaną. Imponujący jest też zakres wiedzy i umiejętności, jaki ma Danusia do dyspozycji, pochodzący z bardzo różnych, często odległych od siebie dziedzin i modalności. Jej pasja dotycząca rozwoju osobistego, zarówno własnego, jak i klientów jest bardzo inspirująca.

Ciekawy Człowiek i świetny terapeuta.”

Anna / Wyspy Kanaryjskie