Nazywam się Danuta Czarny. Jestem certyfikowaną terapeutką Psychobiologii Subkomórkowej i Theta Healing oraz zarejestrowanym członkiem Instytutu Studiów nad Stanami Szczytowymi w Kanadzie i Stowarzyszenia AAMET International w Wielkiej Brytanii.

Osobiste, trudne doświadczenia w okresie dzieciństwa, skierowały moje poszukiwania w stronę dostępnych możliwości wyjścia poza silnie dominujące ograniczenia rodzinno-genealogiczne oraz kulturowo-społeczne, w których wyrosłam a także ponad własne, osobowościowe.

Studiowałam Bibliotekarstwo i Informację Naukową w Krakowie, jednak przez ponad 25 lat pracowałam, w Polsce jak i w Anglii w firmach, realizujących międzynarodowe kontrakty i zlecenia. Prywatnie interesowały mnie psychologia i alternatywne sposoby wspierające samopoznanie, odkrywanie duchowego wymiaru istnienia oraz sposoby budzenia i poszerzania świadomości. Wiedzę w tych dziedzinach zdobywałam przede wszystkim dzięki zamiłowaniu do czytania książek. Z czasem dołączyły warsztaty, wykłady i praktyczne ćwiczenia, dotyczące różnych sposobów relaksacji, pracy z oddechem, ciałem oraz form rozwijania samoświadomości poprzez sztukę, muzykę i taniec: trening autogenny, muzykoterapia, medytacja, Tai Chi, WenDo, Joga Smiechu, Gestalt, Kundalini Joga, WHH, Ustawienia Hellingerowskie i Matrycy Energetycznej a także szkolenia WHH, Peak States, EFT, Theta Healing oraz Metody Dwupunktu. Przeszłam też własny proces terapeutyczny w nurcie analitycznym oraz psychobiologii subkomórkowej.

Od 2013 roku mieszkam w Wielkiej Brytanii. Tu rozpoczęłam prywatną praktykę jako terapeutka. Nadal jestem intensywnie zaangażowana w odkrywanie i rozwijanie nowych możliwości wewnętrznego rozwoju. Dzięki temu nie tylko doskonale swój warsztat zawodowy ale przede wszystkim spełniam moje najgłębsze pragnienia.